Nie masz pomysłu na ferie? Skorzystaj z podpowiedzi.

Święta i Sylwester za nami. To znak, że już wkrótce w Polsce rozpoczną się ferie zimowe. Chcesz by Twoje dziecko spędziło ten czas aktywnie, ale nie masz pomysłu jak zorganizować ten czas? Przeczytaj artykuł i skorzystaj z ciekawych porad i pomysłów na ferie zimowe.

Odpoczynek ma być przyjemnością

Może brzmi to jak oczywista oczywistość, jednak nie dla wszystkich rodziców tak właśnie jest. Część z nich staje na głowie by zorganizować dziecku wymarzone ferie, ale zapomina o tym, że mają być one dla niego przyjemnością. A żeby tak było warto wybrać coś co dziecko lubi, lub co może je zainteresować. Jeśli nie wiesz co mogłoby sprawić mu radość – po prostu zapytaj. Co lubi robić, jak najbardziej lubi spędzać czas, jaka aktywność mu odpowiada. Dzięki takiej rozmowie możesz wybrać dla dziecka najciekawszą opcję lub podsunąć mu ciekawy pomysł.

Obóz kitesurfingowy – (nie) dla każdego?

To jeden z ciekawszych pomysłów na ferie. Podczas gdy w Polsce panuje zima, która niestety z prawdziwą zimą ma niewiele wspólnego, a aura bardziej przypomina jesień niż zimę, to idealny moment by udać się tam gdzie jest ciepło. Po co? Chociażby po to, żeby popływać na kitesurfingu.

Kite to dyscyplina bardzo podobna do windsurfingu, tyle, że zamiast na desce z żaglem, pływa się na desce z latawcem. Umożliwia on unoszenie się deski nad tafla wody i wykonywanie bardzo widowiskowych akrobacji. Może się wydawać, że to dyscyplina dużo trudniejsza niż windsurfing, ale nie do końca tak właśnie jest. 

Kite to dyscyplina, którą uprawiać może każdy, również nastolatek. Obozy kitesurfingowe organizowane są dla różnych grup wiekowych właściwie przez cały rok. Oczywiście ze względu na nasz klimat w Polsce kite można uprawiać tylko przez kilka miesięcy. Sezon trwa dokładnie od początku maja do końca września. Przez pozostałą część roku można korzystać z zagranicznych wyjazdów.

Obozy kitesurfingowe organizowane są tam gdzie są idealne warunki do uprawiania kite. Egipt, Brazylia, Karaiby – to tylko niektóre z wielu popularnych kierunków.

Obozy kitesurfingowe, również te zagraniczne organizowane są przez polskie szkoły kite – dzięki czemu możesz wszystko ustalić na miejscu. Szkoła bierze na siebie całą organizację a Ty nie musisz się o nic martwić.

W związku ze zbliżającymi się feriami pomyśl, czy obóz kitesurfingowy to dobry wybór również dla Twojego dziecka.

Zapraszamy na stronę https://windsurfing.com.pl/ gdzie znajdziecie Państwo szeroka ofertę w zakresie wind i kitesurfingu, dla każdej grupy wiekowej.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here