Najpopularniejsze śmieszne koszulki

0
1522

Nic nie przebije lekko zabawnej koszulki, zwłaszcza w gorące letnie miesiące. Być może jest jeszcze nieco wcześnie, aby myśleć o ciepłych miesiącach, ale one przecież w końcu nadejdą. Za to mamy obecnie idealny moment na coroczne podsumowania, więc tego się trzymajmy.

Koszulki ze śmiesznymi napisami to świetny sposób na to, aby dać postronnym osobom powód do uśmiechu podczas ich pracowitego dnia. Może być też świetnym tematem do przełamywania przysłowiowych lodów na imprezach towarzyskich. Dlaczego tak jest? Ponieważ wszyscy kochają humor (no, prawie wszyscy). W Internecie jest mnóstwo wspaniałych zabawnych koszulek, jest więc w czym wybierać. W niniejszym tekście skompilowane zostały jedne z najzabawniejszych, najśmieszniejszych i najpopularniejszych koszulek, jakie noszono w świeżo zakończonym roku.

Oczywiście cytaty, hasła i motywy na koszulkach mogą się nieznacznie różnić pomiędzy sobą, nawet jeśli dotyczą tego samego żartu. Co producent to nieco inna odmiana danego hasła, często różnice wynikają również z przekładów tekstów na różne języki.

Hej, wegetarianie, moje jedzenie je wasze jedzenie

Większość mięsożerców bez wahania przyzna, że słuchanie, jak wegetarianie mówią o tym, jak wspaniały jest ich styl życia, może być nieco denerwujące. I chociaż w niektórych aspektach mają rację, nic nie jest lepsze od przypominania im, że jedzenie, które jemy, ma duży… „wpływ” na jedzenie, które jedzą oni. Koszulki ze śmiesznymi napisami dotyczącymi tego żartu często okraszone są dodatkowo grafiką, czasami nawet niecenzuralną.

Przestańcie mnie śledzić

Słynna grafika przedstawiająca ewolucję człowieka w formie kolejki jego form pośrednich jest bardzo popularnym motywem koszulkowym i stosuje się go w „poważnych” aranżacjach jak i bardziej humorystycznych wersjach.

Ewolucyjnym żartem, który królował na koszulkach w zeszłym roku jest „Przestańcie mnie śledzić” wypowiedziane przez ostatnią figurę po prawej. W przeciwieństwie do klasycznego rysunku, w tej wersji figura ta zwrócona jest w lewo i ma wyraźne pretensje do chodzących za nią praprzodków.

Koniec gry

Czyli popularne „Game Over”. Jeżeli chodzi o najpopularniejsze w ubiegłym roku koszulki ze śmiesznymi napisami, to te nawiązujące do „końca gry” są w zdecydowanej czołówce. Na czym polega żart? Na wyjęciu słynnej frazy z kontekstu gier wideo i umieszczeniu jej w kontekście małżeństwa. Nosząc taką koszulkę możemy się jednak narazić współmałżonce, jeżeli nie ma zbyt wielkiego poczucia humoru.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here