Jak poznawać dziewczyny?

0
4896

Jeśli większość dnia spędzasz w otoczeniu innych chłopaków, spotkanie dziewczyny – lub poznanie jakiejś w ogóle – może okazać się sporym wyzwaniem. Aby jednak do tego doszło, musisz pomyśleć nieszablonowo i zmienić nieco swoje podejście. Zamiast więc myśleć w kółko: „Nigdy nie poznam dziewczyny„, zadziałaj! Znajdź fajne miejsce spotkań, bądź towarzyski i nie zniechęcaj się. Twoja wytrwałość się opłaci i prawdopodobnie wkrótce spotkasz całe mnóstwo sympatycznych dziewczyn.

Przede wszystkim, spędzaj czas w miejscach pełnych ludzi. Znajdź takie miejsce, którego miła atmosfera będzie Ci odpowiadać i poobserwuj, kto do tego miejsca przychodzi najczęściej. Kawiarnie czy baseny to przykłady świetnych miejsc na odpoczynek i spędzenie wolnego czasu. Znajdź kawiarnię z dużymi stolikami i usiądź obok dziewczyny, którą jesteś zainteresowany. Bądź uprzejmy i zapytaj: „Cześć, nie masz nic przeciwko, abym tu usiadł?” W ten sposób będziesz mógł rozpocząć z nią rozmowę. Unikaj za to hałaśliwych miejsc, takich jak koncerty – są one bardzo fajne, ale ciężko jest na nich przeprowadzić z kimś zwykłą rozmowę. Jeśli pogoda jest ładna, spróbuj natomiast przebywać na zewnątrz – ludzie bardzo lubią spędzać czas na słońcu.

Spędzaj czas w centrach handlowych. Coraz więcej miast posiada ogromne centra, w których spotykają się najczęściej młodzi ludzie. Są tam bardzo duże szanse do spotkania dziewcząt w Twoim wieku, a także do rozrywki. Poświęć zatem trochę czasu, aby poznać najbliższe duże centrum tego typu i dowiedz się, jakie fajne miejsca można tam odwiedzać ze znajomymi. Owszem, zabieraj ze sobą przyjaciół. Docenisz ich towarzystwo i będziesz miał z kim porozmawiać, jeśli nie spotkasz żadnej interesującej dziewczyny. Nie przychodź jednak z więcej, niż dwójką przyjaciół, ponieważ większe grupy utrudniają znacząco pierwszą interakcję z dziewczynami.

Możesz też iść na imprezę. Dowiedz się, czy któryś z Twoich znajomych takową organizuje i zapytaj, czy możesz przyjść. Pamiętaj jednak o zachowywaniu się jak na porządnego faceta przystało – nie pij za dużo, bo to bardzo odpycha dziewczyny. Pamiętaj więc o zachowaniu rozsądku i umiaru. Kiedy już spodoba Ci się konkretna dziewczyna, rozpocznij rozmowę z nią przyjaznym powitaniem. Nawiąż kontakt wzrokowy, podejdź do niej i przedstaw się. Zachowaj lekki i swobodny ton. Staraj się być jak najbardziej przyjazny, dając jasno do zrozumienia, że ​​chcesz wyłącznie poznać nowych znajomych. Nie zniechęcaj się także w przypadku odrzucenia. Czasami to zwyczajnie nie jest dobry moment na rozmowę lub dziewczyna po prostu nie jest zainteresowana poznawaniem nowych ludzi. Nie wszystkie Twoje rozmowy zostaną zakończone sukcesem, pamiętaj o tym. Gdy jednak już rozmawiasz z sympatyczną dziewczyną, powinieneś poświęcić jej całą uwagę. Powinieneś uważnie słuchać tego, co ona mówi i być naprawdę tym żywo zainteresowany. Słuchanie jest bowiem najlepszym sposobem na lepsze i bliższe poznanie drugiego człowieka, a zwłaszcza dziewczyny, która Ci się podoba.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here