rzęsy kaszmirowe

Wiele kobiet ma problem ze swoimi rzęsami. Często postrzegają je jako zbyt rzadkie lub zbyt krótkie. Z tego powodu czasami mają nawet kompleksy. Uważają bowiem, że z tego powodu nie wyglądają atrakcyjnie. Na szczęście kosmetologia posunęła się na tyle daleko, że ten problem można obecnie w prosty sposób i całkiem niedrogo rozwiązać. Przedłużanie rzęs i ich zagęszczanie to zabiegi bezpiecznie i pochłaniają zbyt wiele czasu. Warto jednak zdecydować się na profesjonalny gabinet kosmetologiczny, gdzie możemy liczyć na zastosowanie wysokiej jakości sztucznych rzęs i klejów. Ostatnimi czasy bardzo popularne są rzęsy kaszmirowe. Czy zdetronizują rzęsy z włosia norek, syntetyczne i jedwabne?

Rzęsy kaszmirowe

Rzęsy kaszmirowe to idealne rozwiązanie dla pań, które cierpią ze względu na niedoskonały wygląd rzęs naturalnych. Nie są już skazane tylko i wyłącznie na maskarę. Dzięki zabiegowi przedłużania rzęs mogą uzyskac zmysłowe spojrzenie. Rzęsy kaszmirowe zyskują coraz większą popularność. Są bardzo cienkie i trwałe jednocześnie. Są niezwykle delikatne, miękkie i przyjemne w dotyku. Dzięki płaskiej nasadzie wykazują się mocną przyczepności. Strukturalnie przypominają nieco rzęsy z włosia norek. Dlatego są idealnym rozwiązaniem dla pań, które kochają zwierzęta i nie godzą się na ich wykorzystywanie. Charakteryzują się intensywnym czarnym kolorem i mocno uwydatniają linię rzęs

Ile kosztują rzęsy kaszmirowe?

Mimo egzotycznej nazwy ceny rzęs kaszmirowych nie ścinają z nóg. Za najprostszy zabieg przedłużania rzęs zapłacimy od 150 do 200 zł. Oczywiście cena w dużej mierze zależy od tego jaki salon kosmetyczny wybierzemy. Zabieg zazwyczaj trwa od 1,5 do 3 godzin

Pozostałe rodzaje rzęs

Oczywiście panie pragnące przedłużyć lub też zagęścić swoje rzęsy nie są skazane tylko i wyłącznie na rzęsy kaszmirowe. Bardzo popularne są również rzęsy z włosia norek, jedwabne, czy też syntetyczne. Oczywiście jako propagatorzy walki o prawa zwierząt odradzamy stosowania rzęs z włosia norek. Natomiast jedwabne i syntetyczne są jak najbardziej do zaakceptowania.

Ważne jest również, aby stosować odpowiedniej jakości klej do rzęs. Niektóre z nich mogą bowiem wywołać reakcje alergiczne w okolicach oczu. Dlatego tak istotne jest, aby korzystać tylko ze sprawdzonych salonów kosmetycznych, gdzie możemy liczyć na fachowe doradztwo i odpowiedni dobór kosmetyków.

Słowo końcowe

Na koniec warto dokonać podsumowania. Rzęsy kaszmirowe to idealna alternatywa dla rzęs z włosia norek. Z pewnością takie rozwiązanie docenią panie, którym los zwierząt nie jest obojętny. Rzęsy tego rodzaju są trwałe, lekkie i przyjemne w dotyku. Znakomicie nadają się do przedłużenia lub zagęszczenia rzęs naturalnych podkreślając ich linię. To również rozwiązanie atrakcyjne cenowo. Dzięki nim możesz uzyskać piękne i uwodzicielskie spojrzenie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here