fryzury sylwestrowe

Zastanawiasz się jaką fryzurę wybrać na imprezę sylwestrową? Ten dylemat ma niemal każdy, kto chciałby dobrze i szałowo wyglądać podczas nocy sylwestrowej. Forma tej zabawy dopuszcza wiele ciekawych i odważnych stylizacji. Dzięki temu nie musisz czuć się skrępowana. Nie obowiązują sztywne reguły mówiące o tym jak po powinny wyglądać fryzury sylwestrowe. Dowolności jest tutaj jak najbardziej wskazana. W zasadzie można powiedzieć, że fryzura na sylwestra powinna być po prostu szałowa i przyciągać spojrzenia innych uczestników zabawy. Jak wiec wybrać odpowiednie uczesanie na imprezę noworoczną? O tym dowiedz się w poniższym artykule.

Fryzury sylwestrowe

Mnogość fryzur stosowanych na imprezach sylwestrowych jest ogromna. Od szałowych, natapirowanych stylizacji, często z wykorzystaniem farby po kreacje tematyczne, nawiązujące go epoki lub wybranego filmu. Fryzury sylwestrowe to bogaty zbiór stylizacji, który nie kieruje się jasno określonymi zasadami.

Jakie uczesanie na sylwestra?

Mimo całego splendoru i szałowi jaki towarzyszy tej imprezie, panie bardzo często pozostają wierne kilku tradycyjnym uczesaniom. Ewentualnie stosują rożne wariancje na ich temat. I tak na imprezach sylwestrowych zawsze zobaczymy kobiety z kokiem, końskim ogonem, bobem lub też z mocno podkreśloną, stojącą grzywką. Zawsze modny jest długi warkocz.

Fryzura sylwestrowa powinna podkreślać urodą, seksapil i elegancję kobiety. To powinien być ten element stylizacji, który skupi na sobie wzrok innych uczestników imprezy. Zasady doboru fryzury będą również inne w zależności od tego czy mamy długie czy krótkie włosy. A także od charakteru twarzy. Inną fryzurę dobierzemy do twarzy owalnej, a inną do twarzy pociągłej.

Warto również naszej fryzurze nadać odpowiedni połysk i splendor. Można tutaj zastosować choćby brokat, lub różnego rodzaju olejki czy też nabłyszczacze. Choć wielu stylistów już nie doradza stosowania brokatu, my jesteśmy zdania, że jest on w stania nadal dodać fryzurze odpowiedniego szyku.

Ostatnimi czasy bardzo popularne są również różnego rodzaju fryzury retro. Należy jednak pamiętać, że samo uczesanie w tym wypadku nie wystarczy. Należy również zadbać by całość stylizacji była w tym właśnie klimacie. Warto również fryzurę dopasować do stylizacji partnera.

Podsumowanie

Możliwości wyboru odpowiedniej fryzury na imprezę sylwestrową jest naprawdę wiele. Możemy stosować tradycyjne uczesania w nowatorskich i bardziej odważnych wariacjach. Ważne aby nasza fryzura była szykowna, elegancka i szałowa jednocześnie. Powinna podkreślać urodę kobiety, a także stanowić dopełnienie całości stylizacji. Warto również stosować różnego rodzaju nabłyszczacze i brokat, które idealnie pasują do fryzur na tego typu okazje. Na sylwestra warto nieco z fryzurą zaszaleć i pozwolić sobie na odważne stylizacje. To idealnie będzie współgrało z charakterem nocy sylwestrowej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here