Zagęszczanie włosów – Mała siateczka, ogrom szczęścia!

0
898

Jeśli włókna keratynowe zagęszczające włosy nie dają już efektu zagęszczania włosów możesz spróbować innej metody dla gęstych włosów. Możesz zastosować  specjalną bazę  z monofilamentu, jest o wiele tańsza, lżejsza i łatwiejsza w aplikacji siateczka z materiałów naturalnych, która to nie powoduje jakichkolwiek podrażnień, reakcji alergicznych czy swędzenia. Co więcej, jej niewielkie rozmiary sprawiają, że po nałożeniu staje się ona niewidoczna gołym okiem, a odróżnienie zastosowanych pasemek włosia naturalnego albo ich odpowiedników powstałych na bazie włókien syntetycznych od samodzielnie wyhodowanej fryzury będzie niemalże niemożliwe.

Produkt dedykowany jest szczególnie osobom, które już od wielu miesięcy lub nawet lat bezskutecznie zmagają się z nadmiernym wypadaniem włosów, ich przerzedzaniem się oraz zauważalnym osłabieniem ich struktury wewnętrznej. Aby możliwe było przymocowanie siateczki oraz przytwierdzenie do niej doczepek klient posiadać musi jedynie minimalną ilość włosów, które posłużą jako wzornik przy przygotowywaniu włosów o odpowiednim kolorze, grubości i gęstości. Efekt końcowy będzie bez wątpienia spektakularny i wywoła szczery uśmiech od ucha do ucha na twarzy konsumenta!

Jedynym przeciwwskazaniem uniemożliwiającym poddanie się zabiegowi bazującym na zastosowaniu metody zarówno Injection jak i siateczkowej jest przewlekła oraz ostra grzybica głowy lub choroba łojotokowa. Przedłużenie włosów możliwe będzie dopiero po uporaniu się z nadmienionymi problemami zdrowotnymi.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here