bluzy męskie z napisami

Obecnie mężczyźni zdecydowanie inaczej ubierają się niż ich równolatkowie kilkadziesiąt czy nawet kilkanaście lat temu. Jak porównamy sobie obraz dojrzałego mężczyzny z kultowego serialu „Czterdziestolatek” z jego odpowiednikiem ze współczesnego serialu „39 i pół” możemy doznać niemałego szoku. Obecnie ubieramy się zdecydowanie bardziej młodzieżowo i na luzie. Trudno poddać to jakiejkolwiek ocenie. Każdy bowiem ubiera się tak jak chce. Jednak trend do odmładzania się poprzez noszenie młodzieżowych stylizacji jest zauważalny. Wśród mężczyzn bardzo popularne są bluzy męskie napisami. To często bardzo ciekawy element dopełniający całość stylizacji.

Bluzy męskie z napisami

Bluzy męskie z napisami są chętnie noszone przez mężczyzn, którzy chcą zrzucić ciasny gorset norm jakie narzuca im społeczeństwo. Obraz mężczyzny akceptowalny społecznie wyraża się w poważnym ubiorze bez zbędnych ekstrawagancji. Dlatego tak często blogerzy modowi znacznie eksperymentujący ze swym ubiorem sa odbierani jako niemęscy lub też nawet zniewieściali.

Bluzy męskie z napisami nie są przesadną ekstrawagancją, jednak wprowadzają nutkę szaleństwa to stonowanych męskich kreacji. Pozwalają również na pokazanie własnego ja. Jakie wiec bluzy możemy najczęściej spotkać u mężczyzn?

Rodzaje bluz męskich z napisami

TO przede wszystkim bluz z nazwami ulubionych zespołów. Często ubierają się w ten sposób starzy rockmeni, którzy mimo upływu lat wciąż czują ducha rock and rolla. W tym wypadku z pewnością królują stare i kultowe zarazem kapele rockowe i metalowe typu Metallica czy też Judas Priest.

Innymi ciekawymi nadrukami na bluzy są śmieszne hasła i memy. Ich źródłem może być głownie internet, zalany tego typu żartami. Taka forma treści na nadruku może świadczyć o bogatym poczuciu humoru i podejściu do życia z dystansem.

Ostatnio bardzo popularne są również wśród mężczyzn bluzy patriotyczne. Zwykle nadruki zawierają wówczas daty i hasła związane z najważniejszymi wydarzeniami w dziejach naszej ojczyzny. Zwykle z militarnego punktu widzenia. Najczęściej można spotkać bluzy z żołnierzami wyklętymi lub z nadrukami odnoszącymi się do Powstania Warszawskiego. Odzież patriotyczna wywołuje wiele dyskusji i często jest uznawana za kicz i bardzo płytki przejaw postaw patriotycznych. Nie nam jednak rozstrzygać podobne dylematy. Każdy jest bowiem patriotą na swój własny sposób

Podsumowanie

Moda męska stale ewoluuje. Obecnie da się zauważyć trend, który cechuje się stosowaniem wyluzowanych i młodzieżowych stylizacji przez mężczyzn. Jednym z jego aspektów są z bluzy z napisami. Jako nadruki często stosowane są nazwy i loga zespołów, śmieszne memy lub hasła oraz treści patriotyczne. Możliwości jest naprawdę wiele. Ważne aby taka bluza współgrała z całością stylizacji. Można bowiem ubierać się na luzie, młodzieżowo i szykownie jednocześnie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here