Masaż wyzwalający endorfiny - endermologia

Wiele mówi się, że człowiek potrzebuje codziennego dotyku dla poczucia bezpieczeństwa oraz zachowania zdrowia psychicznego. Dotyk, to nie tylko przytulanie, to także masaż. W zależności od rodzaju działa leczniczo, relaksacyjnie. Endermologia to masaż, który działa na sprężystość i elastyczność skóry, eliminuje cellulit, oczyszcza organizm z toksyn oraz działa terapeutycznie. W trakcie masażu wyzwalają się endorfiny – hormony szczęścia – koją ból, odprężają oraz wywołują uczucie zadowolenia.

Usuwanie toksyn i działanie terapeutyczne – endermologia przed i po

Cellulit powoduje ucisk naczyń limfatycznych i krwionośnych, a to wywołuje obrzęk. Masaż endermologiczny jest na tyle intensywny, że redukuje cellulit, poprawia krążenie krwi i limfy. Pobudza do odnowy biologicznej, dotlenia skórę, zwiększa metabolizm. Jest on odpowiedzialny za usuwanie toksyn i tłuszczu. Endermologia przed i po zastosowaniu wykazuje także działanie terapeutyczne. Potrafi przyczynić się do zlikwidowanie obrzęków, bólu mięśni, szyjnego, pleców, a także kolan, dłoni i stóp. Pod wpływem wykonywania masażu na skórę, wydzielają się hormony szczęścia – endorfiny – w prosty sposób można połączyć pożyteczność z przyjemnością.

Po jakim czasie następuje poprawa – endermologia ile zabiegów?

Skoro sam dotyk poprzez masaż działa, to z pewnością już po pierwszym zabiegu można zauważyć działanie terapeutyczne. Zwiększenie endorfin, wywoła lepsze samopoczucie, zwiększy samoocenę oraz generalnie poczucie satysfakcji. To z kolei pozwoli na stłumienie bólu i drętwienia. Endorfiny zaliczają się do pogromców stresu. Endermologia ile zabiegów jest zalecane? Otóż najlepiej od razu wykupić, co najmniej 10 masaży, w cotygodniowych odstępach czasu. To gwarancja wprowadzenia i utrwalania pozytywnych zmian w organizmie. Czasem zabiegów musi być więcej, decyzja jest podejmowana na bieżąco. Zabiegi trwają od 15 min do nawet 60 min, a im krótsze tym powinno być ich więcej.

Jaką kwotę należy przeznaczyć – endermologia cena?

Cena uzależniona jest od czasu trwania zabiegu, im krótszy tym oczywiście niższa. To jednak zwiększy ich ilość i kwota będzie podobna. Oszczędność jest większa, gdy wykupi się zabiegi w pakietach po 3, 5 lub 10. Ponieważ jeden zabieg potrafi kosztować między 100 a 150 zł., a pakiet może być o kilkanaście złotych tańszy. Masaż – endermologia cena na twarz zazwyczaj wynosi ok. 50 zł, dobrze wygładza drobne zmarszczki.

[Głosów:1    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here