Alkoholowy zawrót - z głowy

Mamy sierpień, więc niektórzy ofiarnie unikają alkoholu dla celów ekspiacji za swoje własne pijaństwo oraz za nieumiarkowanie w tej kwestii u innych osób. Jednak są i tacy, którzy pełnym gardłem korzystają z rozkoszy wakacyjnych, gasząc pragnienie litrami różnych mieszanek alkoholowych. Niektórzy lubią popijawy nad morzem. Jest to nieco niebezpieczne i tym bardziej atrakcyjne. Poza tym miło jest spędzić czas przy piwku ze swoją paczką znajomych. No a na drugi dzień czeka nas oczywiście nieubłagany kac.

Jedną z dróg ratunku może tu być tak zwana kroplówka afterparty Sopot ma ogromne zapotrzebowanie na ten specyfik. Można dzięki niemu spędzić miło czas z Leszkiem, Lordem S. czy Johnem W. i Jackiem D. na sopockim molo i nie przejmować się, jakie będą skutki picia piwa i wódki na następny dzień. Dla wielu imprezowiczów niezastąpiona jest taka kroplówka na kaca Gdańsk wychodzi więc naprzeciw młodym pijaczynom i proponuje im owo odtrucie alkoholowe Gdańsk także idzie w tym kierunku. Nie może przecież nie dostrzegać ogromnego zapotrzebowania wśród zblazowanych po nocnej imprezie plażowiczów. Zresztą odbiory nowo wybudowanych w stoczni statków także mogą przynosić ogrom klientów na alkoholowe odtrucie. Czymś przecież trzeba statek ochrzcić.

Chyba jednak dużo prościej byłoby się nie truć alkoholem i pozostać przy trunkach zawierających jego śladowe ilości. Zabawa na trzeźwo przynajmniej pozostaje w pamięci, a jeśli jest to czas spędzony w miłym towarzystwie, to chyba warto go nie zapomnieć. Jednak zwolennikom resetu można zdecydowanie polecić kroplówki na kaca, bo pomagają one stanąć na drugi dzień na nogi — i to swoje własne nogi, a nie nogi kolegi bądź koleżanki, tym samym powodując nieznośny ból u nadepniętej z rana osoby. Te i inne wypadki poranne związane z kacem można niemal całkowicie usunąć dzięki odtruciu po imprezie. Wystarczy podłączyć się do kroplówki, trochę poczekać i już będziemy mogli normalnie funkcjonować, żeby pod wieczór swobodnie wkręcić się w kolejną zakrapianą imprezkę. I tak w kółko.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here