Szukasz skutecznej depilacji laserowej w Warszawie? Sprawdź, zanim zadzwonisz do przyjaciółki

Depilacja laserowa pozwala na usunięcie zbędnego owłosienia. Jest to metoda uznawana za jedną z najskuteczniejszych, które są obecnie dostępne. Często, kiedy szukamy miejsca, w jakim wykonamy depilację laserową kierujemy się tym, co nam powie przyjaciółka. Jednak zanim do niej zadzwonimy, powinniśmy wiedzieć nieco więcej o samym zabiegu i o tym, jak się do niego przygotować, a także, gdzie szukać skutecznej depilacji laserowej.

Depilacja laserowa – co warto wiedzieć przed zabiegiem?

Jak to zostało wyżej wspomniane, depilacja laserowa jest jedną z najskuteczniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia. Aby uzyskać zadowalający efekt, trzeba pamiętać o tym, że konieczne będzie wykonanie kilku serii zabiegów. Najczęściej są to 2-3 zabiegi w odstępie co ok. 2 miesiące. Należy jednak zwrócić uwagę na to, że efekty będą zależały od indywidualnych uwarunkowań danego klienta – u jednej osoby wystarczą dwa zabiegi, inna będzie musiała wykonać 4-5. Niekiedy też włosy odrastają po jakimś czasie, szczególnie u kobiet, które mają problemy na tle hormonalnym. Laser nie usunie też idealnie włosów bardzo jasnych, gdyż zawierają one bardzo mało melaniny.

Przed zabiegiem nie powinno się golić włosów co najmniej przez 3 dni, a jeżeli stosujemy depilację polegającą na wyrywaniu włosów (wosk, depilator), to takiego zabiegu nie można wykonywać co najmniej miesiąc przed depilacją laserową. Nie można się również opalać przed zabiegiem. O takich rzeczach zawsze musimy być poinformowani w salonie przed zabiegiem. Konieczna jest też konsultacja ze specjalistą, który określi, czy nie ma przeciwskazań do wykonania zabiegu.

Jak szukać sprawdzonego salonu, gdzie wykonany depilację laserową?

W Warszawie jest wiele salonów oferujących laserową depilację. Aby szybko przejrzeć ich ofertę można wejść na stronę https://www.moment.pl/paznokcie/manicure/warszawa, gdzie znajdziemy krótki opis każdego salonu, jego ofertę i cennik, a także opinie osób, które już korzystały z takich usług. Co ważne, za pośrednictwem strony możemy też umówić się na wybrany zabieg w najbardziej pasującym nam terminie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here