Aquafilling bodyline - najważniejsze informacje

Dzisiaj chirurgia plastyczna oraz chirurgia estetyczna coraz bardziej idą do przodu oferując coraz to nowe rozwiązania. Wśród nich znajduje się także zabieg określany jako aquafilling bodyline. Czego w zasadzie ona dotyczy? Jakie są jego zalety? Czym się charakteryzuje? Kto może się mu poddać? O tym wszystkim powiemy poniżej…

Czym jest aquafilling bodyline?

Otóż zasadniczo jest to metoda powiększania piersi, bardzo naturalna i bardzo łatwa. Polega ona bowiem na tym, że do piersi wstrzykiwany jest specjalny żel składający się z amidów i wody, którym można doskonale modelować kształt piersi.

Zasadniczo można nim nie tylko powiększać piersi, ale właśnie również modelować ich kształt. Żel ten bowiem świetnie nadaje się także do zastosowania w przypadku asymetrii piersi, ich opadania itp.

Jak wyglądają zalety zabiegu aquafilling bodyline?

Cóż przede wszystkim zaleta jest jego niska inwazyjność. Generalnie tutaj nie potrzeba nacinać skóry, niczego wszywać, wkładać implantów itp. Co więcej – nie jest potrzebna również narkoza, co znacząco wpływa na czas dochodzenia do siebie po takim zabiegu.

Trzeba jeszcze dodać, że aquafilling bodyline to zabieg w zasadzie całkowicie naturalny. Tutaj nie spotkamy się z żadnymi sztucznymi substancjami, które w danym miejscu w organizmie nie powinny występować. Warto jeszcze dodać, że naturalny jest także efekt, który w ten sposób uzyskujemy. Bowiem piersi wyglądają na ładnie wypełnione i powiększone, bez tego sztucznego wypełnienia jak w przypadku implantów. Co więcej – nie jest także wyczuwalne nic sztucznego w takich piersiach, co dla wielu pań zdecydowanie ma niebagatelne znaczenie.

Warto jeszcze zaznaczyć kilka rzeczy. Mianowicie istotne bardzo jest również to, ze w zasadzie to tego samego dnia można już iść do domu -cały zabieg trwa około 90 minut i oczywiście trzeba chwilę odczekać po, żeby zobaczyć, czy na pewno wszystko jest w porządku, jednak zasadniczo to można tego samego dnia iść do domu. Warto jeszcze dodać, że efekty widać od razu!

Aquafilling Katowice

Czy zaś w Katowicach znajdziemy takie miejsce, gdzie można łatwo i szybko wykonać tego typu zabieg? Oczywiście, że tak! Aquafilling katowice wykonywany jest praktycznie w każdym miejscu, w każdym gabinecie chirurgii plastycznej. Co jest jednak ważne- zawsze to lekarz ustala, czy w danym przypadku na pewno taki zabieg będzie dobrym rozwiązaniem problemu – trzeba liczyć się z jego zdaniem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here