pasemka blond z brązem

Pasemka blond to idealne rozwiązanie na ożywienie naszej fryzury. Jeśli nie chcemy jej radykalnie zmieniać, a jedynie nadać jej nieco efektu świeżości pasemka będą odpowiednią opcją. Efekt świeżości jest tutaj osiągany dzięki rozświetleniu fryzury. Istnieje wiele możliwości i kompozycji zastosowania pasemek na fryzurach. Jedną z takich opcji są pasemka blond z brązem. Pasemka pomagają również w osiągnięciu efektu zagęszczenia fryzury. Niewątpliwie ich zastosowanie zmienia całkowicie charakter fryzury.

Pasemka blond z brązem

Czy pasemka blond z brązem to dobre rozwiązanie? Niektórzy specjaliści odradzają tego typu farbowanie. Proponują oni zastępcze rozwiązania problemu. Takim wyjściem z sytuacji będzie doczepienie sztucznych pasemek koloru blond za pomocą klipsów. Wtedy naturalne włosy pozostaną w pełni zdrowe. Dlaczego eksperci rekomendują takie właśnie rozwiązanie? Wiąże się to ze specyfiką kolorystyki włosów blond i w brązie. Aby uzyskać odpowiedni efekt takiego połączenia należałoby użyć mocnej farby, która mogłaby zniszczyć naturalne włosy.

Jeśli jednak zdecydujemy się na farbowane pasemka blond z brązem, warto abyśmy skorzystali z usług profesjonalnego salonu fryzjerskiego. Tam z pewnością możesz liczyć na użycie najlepszych jakościowo farb. Dlatego zniwelujesz ryzyko zniszczenia naturalnych włosów. Na dodatek możemy tam liczyć oczywiście na fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę. Pasemka blond z brązem to kompozycja wciąż modna, która jest często stosowana przez wiele kobiet.

Stosowanie pasemek

W zasadzie pasemka raczej nigdy nie wyjdą z mody. Bardziej lub mniej popularne będą ich różne kombinacje kolorystyczne jednak potrzeba ich stosowania wydaje się być niegasnąca. Pasemka to przede wszystkim rozwiązanie niezwykle uniwersalne. Pozwalają w razie potrzeby uzyskać wiele interesujących efektów. Dzięki pasemkom może włosy nie tylko rozjaśnić, ale również zagęścić i ożywić całokształt fryzury. Swoje dni chwały pasemka miały w latach 90. Wówczas wielu celebrytów paradowało w tego typu fryzurach. Obecnie zdecydowanie pasemka wracają do łask zapewniając nowe możliwości komponowania fryzur. Ten rodzaj fryzury coraz śmielej stosują również otwarci na modowe trendy panowie.

Podsumowanie

Pasemka blond zdecydowanie mogą rozjaśnić i uatrakcyjnić fryzurą opartą na brązowych włosach. Choć szczyt popularności tej fryzury przypadł na lata 90. to obecnie na powrót zyskuje ona coraz większe grono zwolenników. Przy kombinacji pasemek blond na brązowe włosy należy stosować mocne farby. Dlatego niektórzy fachowcy odradzają tego rodzaju farbowanie. W zamian polecają stosowanie doczepianych włosów na klipsy jako pasemka. To rozwiązanie zdecydowanie zdrowsze dla naszych naturalnych włosów. Jeśli już chcemy koniecznie farbować, to najlepiej w uznanym i sprawdzonym salonie fryzjerskim. Na włosach nie możemy oszczędzać gdyż stanowią podstawowy element naszej stylizacji. Warto wiec mocno w nie zainwestować.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here