Jak usunąć hybrydy

Zadbane paznokci są ogromnym atutem. Z tego powodu warto zwrócić uwagę na ich wygląd. Nie musi to wcale wiązać się z ponoszeniem ogromnych wydatków i częstymi wizytami u kosmetyczki. Niemal wszystkie zabiegi można wykonać w domowym zaciszu i osiągnąć zadowalające rezultaty. Niezbędne jednak jest wtedy odpowiednie przygotowanie. Należy zdobyć podstawową wiedzę na temat konkretnych technik. Dopiero wtedy można je prawidłowo wykonać i uzyskać satysfakcjonujący efekt. Manicure hybrydowy stał się w ostatnich latach bardzo popularny. Wynika to z jego ogromnej trwałości.

Paznokcie wyglądają doskonale nawet przez miesiąc

Nie dochodzi do odpryskiwania lakieru, a motywacją do ponownego malowania zazwyczaj jest dopiero odrost. Z tego powodu jest to idealne rozwiązanie w przypadku zapracowanych osób, które nie chcą zbyt dużo czasu poświęcać na dbanie o siebie. Zazwyczaj wystarczy około godziny raz na kilka tygodni, aby mieć piękne dłonie. Wykonanie tego typu zabiegu w domu nie jest trudne. Hybrydą maluje się dokładnie tak samo jak zwykłym lakierem. Jedyną różnią dla większości osób może być ilość produktów.

Jak usunąć hybrydyPoza kolorem niezbędne jest nałożenie także bazy oraz topu. Przedłużają one trwałość i umożliwiają utrzymanie kosmetyków na powierzchni płytki przez bardzo długi czas. Równocześnie można zdecydować się na dodatkowe utwardzenie paznokci przy użyciu odpowiednich produktów. Warto rozważyć taką opcję jeśli zmagamy się z łamanie i rozdwajaniem. Kosmetyki działają wtedy ochronnie i pomagają uchronić paznokieć przed uszkodzeniami mechanicznymi. Kolejnym aspektem jest używanie odpowiednich preparatów pomagających przygotować się do malowania. Niezbędne jest odtłuszczenie powierzchni malowanej. W tym celu używa się specjalistycznych płynów. Ich aplikacja jest bardzo łatwa. Wystarczy wylać niewielka ilość na bezpyłowy wacik i przetrzeć paznokieć. W ten sposób usuwa się wszelkie zanieczyszczenia, które mogłyby negatywnie wpływa na trwałość wykonanego zabiegu.

Należy również dowiedzieć się jak usunąć hybrydy w bezpieczny sposób

Najprostszą metodą jest aceton. Wystarczy owinąć płytkę w wacik w nim nasączony. Po kilku minutach hybryda zmięknie i będzie możliwe jej usunięcie drewnianym patyczkiem, który nie porysuje paznokcia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here