Czym są kabaretki?

0
1694

Moda to bezsprzecznie istotna część życia każdego z nas. Jednak dość często gubimy się w panujących trendach lub sprawdzonych już ponadczasowych stylizacjach. Czasami gubi nas nieznajomość branży, być może nazewnictwo, a innym razem specyficzny wygląd produktu. 

W pogoni za modą 

Chcąc być na bieżąco z różnymi trendami, nieraz możemy spotykać się z różnym nazewnictwem oraz produktami, o których nie mieliśmy wcześniej pojęcia. Na szczęście w dobie internetu możemy sobie bez problemu przyswoić informacje, o których nie mieliśmy wcześniej pojęcia. Czym więc są kabaretki?

Kabaretki są rajstopami o charakterystycznej fakturze harmonijnie ułożonych w rąby nitek. Do wyboru mamy zarówno drobno rozsiane oczka, jak i bardziej krzykliwe fasony stworzone z większych oczek. Dość często zakładane są do spodni z dziurami, co stanowi dość niesamowity efekt. Co więcej, kabaretki występują w różnej gamie kolorystycznej z różnymi dodatkami np. bocznym, lub tylnym paskiem (często w innym kolorze, najczęściej kontrastującym), a także innymi ozdobami takimi jak chociażby gwiazdka przy kostce, czy inne ciekawe akcenty.  

Kabaretki świetnie prezentują się z szortami, czy skórzanymi spódniczkami, które w połączeniu ze stonowaną górą stanowią bardzo charakterystyczną stylizację. Odpowiedni dodatek z biżuterii oraz właściwie ułożone włosy i makijaż mogą bez wątpienia podkreślić nasz niepodważalny styl. Nie bez powodu kabaretki kojarzone są z odważnymi kobietami, gdyż potrafią nadać nieco drapieżny, a zarazem zmysłowy wygląd naszej stylizacji.

Na jakie okazje warto zakładać kabaretki?

Kabaretki. Dla jednych symbol kiczu, dla drugich potęga do zdobywania męskich serc i podkreślania swojego indywidualnego stylu. Oczywiście kabaretki w nieodpowiedniej kombinacji mogą wyglądać dość niekorzystnie, dlatego warto przeanalizować okazję w jakiej mają nam towarzyszyć oraz resztę stroju, jaki zamierzamy przyodziać. 

Kabaretki mogą stanowić ciekawy dodatek do naszych stylizacji. Należy mieć jednak na uwadze, aby nosić je stosownie do okazji oraz wybranej przez nas stylizacji. Noszenie kabaretek np. do sukni wieczorowych (nie licząc tematycznych balów) nie jest najlepszym pomysłem. Z kolei impreza ze znajomymi, czy interesujące wydarzenie społeczne mogą stanowić ku temu idealną okazję. Nie zaleca się zakładać tego typu rajstop na spotkania biznesowe, jednak należy mieć na uwadze, że to od nas zależy gdzie i w jakim stroju będziemy czuć się dobrze sami ze sobą.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here