Charakterystyczna marka zegarków – Adriatica

Dzisiejszy artykuł poświecimy znanej na całym świecie marce zegarków męskich i damskich, która zdecydowanie umieścilibyśmy w gronie tych największych producentów, których renomę można traktować już w kategoriach legendarnych. Mowa o firmie Adriatica Zegarki, która to swoją przygodę z produkcją czasomierzy rozpoczęła już 1852 roku. Trzeba przyznać, że blisko 170-letnia historia może robić wrażenie!

Fuzja, która wyszła na dobre

Niewielu wie, że marka https://www.demus-zegarki.pl/pol_m_Zegarki-Adriatica-548.html powstała przez połączenie dwóch firm pod nazwami Adria i Adriatica. Na okres II Wojny Światowej właściciele byli zmuszeni wyciszyć działalność, jednak szybko po zakończeniu sporu, wznowiono funkcjonowanie hal produkcyjnych i od tego momentu Adriatica stopniowo zdobywała coraz większą popularności oraz rzeszę klientów na całym świecie.

Szeroka oferta

Przenosząc się już do czasów obecnych, w ofercie marki Adriatica znaleźć można najróżniejsze modele czasomierzy. Poczynając od eleganckich zegarków na bransolecie dla mężczyzn, którzy cenią elegancje, przez bardziej sportowe wersje zegarków na skórzanych paskach, po biżuteryjne zegarki zdobione dla kobiet. Warto również zwrócić uwagę na specjalną kolekcję Adriatica zegarków tytanowych, które to uznawane są za prawdziwą rewolucję. Tytan jest praktycznie o połowę lżejszy od stali, co znacząco wpływa na wagę całego kompletu, a jak nie trudno się domyślić, jest on dużo trwalszym materiałem. Takie czasomierze przeznaczone będą dla wszystkich, którzy cenią sobie wytrzymałość sprzętu, który noszą. To z pewnością zegarek na lata, który spełni wszystkie oczekiwania.

Czołowa pozycja na rynku

Marka Adriatica zegarki doceniania jest również od lat w wielu konkursach oraz magazynach branżowych. Urządzenia sygnowane ich logiem sprzedaje się na wszystkich kontynentach i są noszone przez ludzi w różnym wieku. Tak duża renoma nie przeszkadza inżynierom ze szwajcarskiej firmy stale wypuszczać nowych modeli zegarków, które bardzo szybko podbijają serca wszystkich fanów sprzętu i gadżetów. Nie można zapominać także o unikalnym designie, który, chociaż wpasowuje się w obecnie obowiązujące trendy, posiada jednak charakterystyczny sznyt, którego nie znajdziemy u żadnej innej marki zajmującej się produkcją czasomierzy. Adriatica Zegarki to zdecydowane TOP 5 firm z tej kategorii z dużymi aspiracjami na objęcie czołowej lokaty. Z przyjemnością będziemy obserwować dalsze poczynania marki i oglądać to, jak pnie się na szczyt.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here