Jak się robi bransoletki z gumek?

Biżuteria występująca w najmodniejszych sklepach i butikach potrafi wyglądać naprawdę imponująco, ale ma niestety jeden poważny minus – zazwyczaj jest bardzo droga. Jeżeli prosi cię o nią twoja kilkuletnia córka, nie powinnaś ulegać jej krzykom i płaczom. Zamiast tego pokaż jej sama, jak się robi bransoletki z gumek i zaproś ją do wspólnej, kreatywnej zabawy. Razem stwórzcie kolorową biżuterię, za którą praktycznie nic nie zapłacicie. To właśnie ona najlepiej sprawdzi się u małych dziewczynek – nie zachęcaj więc swojej córki do sięgania po najdroższe dodatki. Na to jeszcze przyjdzie pora.

Jak się robi bransoletki z gumek?

Jak się robi bransoletki z gumek?Nie musisz mieć niesamowitych zdolności manualnych, aby bez żadnych problemów wyczarować wyjątkową bransoletkę ze zwykłych gumek. Najpierw przygotuj więc sobie odpowiednie narzędzia do pracy. Skoro w twoim domu żyje mała dziewczynka, najprawdopodobniej dysponujesz sporą ilością gumek w różnych kolorach i rozmiarach. Zazwyczaj wykorzystujesz je do tworzenia kucyków i warkoczyków na włosach swojej pociechy, jednakże tym razem stworzysz nich prawdziwe bransoletki. Sama zobacz, jakie to proste. Zanim jeszcze nakłonisz swoją córkę do tej wspólnej kreatywnej zabawy, znajdź w Internecie kilka praktycznych poradników, których twórcy wyjaśnią ci bardzo dokładnie, jak zupełnie od podstaw przygotować bransoletkę z samych gumek. Spróbuj najpierw stworzyć ją samodzielnie. Dopiero gdy będziesz już pewna, jak to wszystko działa, zaproś do zabawy swoją kilkulatkę. Sama zaprezentuj jej technikę wykonywania bransoletek z gumek i wszystko dokładnie objaśnij. Twoja córka na pewno błyskawicznie załapie, o co w tym chodzi i od tej pory sama będzie tworzyć dla siebie kolorową biżuterię.

Tego rodzaju zabawy kreatywne rozbudzają kreatywność dzieciaków. Pokazują im również, że nawet z zupełnie zwykłych przedmiotów można tworzyć wspaniałe artykuły, które w niczym nie odbiegają od drogich wyrobów. Samodzielnie przygotowane bransoletki z gumek możesz także sama nosić na swoich dłoniach. W ten sposób zapewnisz sobie bardzo oryginalny wygląd.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here