Komputer to takie okno na świat, bo przy jego pomocy można zrobić wiele fajnych rzeczy. Ty przekonałeś się o tym stosunkowo niedawno, bo za czasów Twojej młodości nie było laptopów. Wnuczek nauczył Cię grać w pasjansa internetowego i nawet przypadło Ci to do gustu. Jednak najbardziej spodobały Ci się rozmowy na czacie. Gdy trochę podszkoliłeś się trochę z obsługi komputera i nauczyłeś się pisać na klawiaturze, byłeś zszokowany tym, że tak dużo seniorów korzysta z komunikatorów internetowych. Czasami awarii ulegają różne części w komputerze. Jak sobie z tym poradzić? Jak naprawić klawiaturę?

Relaks przy komputerze

jak naprawić klawiaturęW sumie to bardzo pożyteczna rzecz, gdyż człowiek może nawiązywać znajomości, nie ruszając się nawet z domu i czuje się przy tym trochę mniej samotny. Owszem dzieci poświęcają Ci trochę czasu w weekend, ale w ciągu tygodnia bywa z tym kiepsko. Nie masz do nich o to pretensji, gdyż wiesz, że w tym czasie ciężko pracują. Gdy kończą pracę późnym wieczorem, to jedyne- o czym marzą to ciepła kąpiel i wygodne łóżko. Dla starego ojca nie starcza już czasu.

Na szczęście internet i komputer pozwalają trochę się zrelaksować i oderwać myśli. Wnuczek pokazał Ci, na jakie strony można wejść, by móc oglądać transmisję sportowe za darmo. Musisz przyznać, że trafił z tym w dziesiątkę, bo Ty od zawsze lubiłeś oglądać zmagania sportowe. Najbardziej lubisz boks, piłkę nożną i skoki narciarskie. Zwłaszcza te ostatnie wyzwalają w Tobie ogromne pokłady emocji. Gdy widzisz polskich skoczków na rozbiegu, kibicujesz im z całych sił. Jesteś wtedy w takim emocjonalnym amoku, że nic dla Ciebie nie istnieje poza skokami.

Jak naprawić klawiaturę?

Ostatnio właśnie podczas takiej transmisji zdarzył się przykry wypadek. Wylałeś niechcący na laptopa gorącą herbatę i on przestał działać. Nie wiedziałeś, jak go naprawić, więc poprosiłeś wnuczka o radę. On podpowiedział Ci, by oddać komputer do serwisu. I tak właśnie zrobiłeś. Po dwóch dniach miły pan informatyk zadzwonił do Ciebie i powiedział, że ta usterka to nic groźnego i żebyś się nie martwił, bo on wie jak naprawić klawiaturę w laptopie i nie zajmie mu to dłużej niż dwa dni. Okazało się także, że oprócz wymiany klawiatury oczyścił też laptopa z wirusów. Za naprawę nie wziął dużo, co jeszcze bardziej Cię ucieszyło.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here