alarm do mieszkania

Bezpieczeństwo to jeden z podstawowych aspektów naszego życia. Chcemy czuć się bezpieczni, chcemy zapewnić bezpieczeństwo naszym najbliższym i naszemu domowi. Poczucie bezpieczeństwa to jeden z warunków szczęśliwego życia. Nowoczesne systemy alarmowe pomagają ludziom spełnić te oczekiwania.

System alarmowy do domu może, przy pomocy zainstalowanych w domu lub jego najbliższym otoczeniu bezprzewodowych czujek, monitorować w czasie rzeczywistym to, co się dzieje w domu. Dzięki niemu można się dowiedzieć, kiedy otwierają się drzwi i okna domu i kto z domowników aktualnie w nim przebywa. Czujki powiadomią o tym, czy przypadkiem w mieszkaniu nie ma dymu lub nie ulatnia się gaz albo czy do domu nie dostał się ktoś niepowołany. Domowy alarm na telefon jest prosty w obsłudze dzięki łatwej w użyciu aplikacji w systemie Android. Konfigurując system musimy ustalić jakie pomieszczenia chcemy nadzorować i przed jakimi sytuacjami losowymi ma nas chronić (oprócz włamania). Smartfon powiadomi, czy wychodząc z domu zostawiliście zamknięte okna i drzwi i czy ktoś obcy nie próbuje ich otworzyć podczas nieobecności właścicieli. Geolokalizator pozwala ustalić, gdzie znajdują się osoby przypisane do systemu na przykład dzieci.

W obrębie mieszkania użytkownicy mają do dyspozycji piloty, którymi mogą sterować działaniem poszczególnych funkcji ochronnych. System alarmowy różnicuje uprawnienia poszczególnych użytkowników do korzystania z poszczególnych funkcji.

Zakładając alarm do mieszkania Dione możesz podłączyć do systemu istniejące już przewodowe systemy alarmowe innych producentów.

W kolejnym kroku zabezpieczenia domu można postarać się o podłączenie systemu alarmowego do usługi całodobowego dozorowania sygnałów. System alarmowy może poinformować centrum monitorowania alarmów o próbie włamania, napadzie, pożarze, zalaniu wodą, awarii zasilania, awarii systemu alarmowego lub próbie jego uszkodzenia. Monitoring ma zapewnić natychmiastowe wezwanie pomocy na przykład policji, służby zdrowia, straży pożarnej nawet, gdy właściciele domu są nieobecni.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here